Evde Yılbaşı Hazırlıkları 2020

2020 yılbaşı gecesini evde sevdiklerinizle birlikte geçirmeyi planlıyorsanız, evinizi yılbaşı kutlaması için hazırlamaya başlamanın tam zamanı . Bu yılbaşı gecesini evde sevdiklerinizle birlikte geçirmeyi düşünüyor ve evde yılbaşı dekorasyonu için farklı konseptler arayışı içindeyseniz, bu konuda sizlere ilham verecek olan fikirlerimize göz atabilirsiniz.

Biz hazırız, sizde hazırsanız, başlıyoruz.

Yılbaşı Gecesinin Olmazsa Olmazı Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı gecesinin en önemli unsurlarından biri yılbaşı ağacıdır. Yılbaşı ağacını odanın uygun bir noktasına konumlayarak, evimizi step step dekore etmeye başlayalım. Hem odada farklı bir ışıklandırma oluşturmak hem de yılbaşı ağacını süsleyip, ışıklandırmak adına led ışıklarından yararlanabilirsiniz. Hem fonksiyonel, hem de dekoratif olması açısından farklı formlardan oluşan led ışıkları arasından seçim yapabilirsiniz.

Hediye Takvimi

yılbaşı hediye önerileri hediye takvimi

Ailenizle birlikte keyifli dakikalar oyunlar oynamayı seviyorsanız, bir oyun önerisinde bulunmak isteriz. Hediye takvimi ile sevdiklerinize küçük sürpriz hediyeler hazırlayarak torbaların içine bırakabilirsiniz.

Işıltılı Bir Sofra Örtüsü

Akşamın ilerleyen saatlerinde tatlı sohbet , yılbaşı sofrasında devam eder. Bu durumda nasıl bir yılbaşı sofra dekorasyonu yapacağımıza bir bakalım. Sofra düzenine başlamak için öncelikle şık, biraz ışıltılı ve gecenin ruhunu yansıtacak güzel bir sofra örtüsü seçerek, masayı renklendirmeye başlayabiliriz.

Amerikan Servisi

Masa örtüsünden sonra sırada masa örtüsünün rengiyle, deseniyle ahenk içinde olacak, Amerikan servislerini de masadaki yerlerine bir güzel yerleştiriyoruz. Bu arada misafir sayısının her an değişebilme ihtimalini göz önünde bulundurarak fazladan servis bulundurmakta fayda var.

Yılbaşı Ambiyansını Masaya Yansıtacak Olan Mumlar

led mum modelleri yılbaşı hazırlıkları

Özel sofraların olmazsa olmazlarından biride mumlardır. Bir taraftan yılbaşı ambiyansını masaya ışıltı bir şekilde yansıtmak adına , bir taraftan da masayı aydınlatmak adına masanın belli noktalarına mumları konumlandırıyoruz. Hazır söz mumlardan açılmışken, bu konuda hemen küçük bir öneride bulunmak isteriz. Masaya farklı ve loş bir ışık yansıtmak adına led ışıklı mumlardan yararlanabilirsiniz.

Led Yıldız

yılbaşı süsleri led yıldız

Birkaç küçük dokunuş yaparak, yılbaşı sofrasına ışıltı katmak adına led yıldızlardan yararlanabilirsiniz. Led yıldızı, masa dekorasyonunda kullanabileceğiniz gibi dilerseniz ev dekorasyonunda yer vererek, yaşam alanınızın atmosferinde yılbaşı ruhunu daha iyi yansıtabilirsiniz.

Bir yanıt yazın