in , ,

Efsane Trendyol İndirimleri Başladı

trendyol efsane günler

Ve beklenen büyük gün geldi. Günlerdir gerek televizyon kanallarında olsun, gerek İnternet ve sosyal medya aracılığı olsun ” Efsane Cuma ” yada ” Efsane Günler ” reklamını görür olduk. Başta e – ticaret alanında hizmet veren alış veriş siteleri olsun, bir çok yerde kaçırılmayacak büyük fırsatlar söz konusu.

Biliyorsunuz e – ticaret alanında hizmet veren birçok firmada ürünlerinde inanılmaz büyük indirimler uygulamakta. Bu firmalardan bir tanesi de Trendyol. Trenyol bu yıl ” Efsane Cuma ” indirimlerini bir gün ile sınırlamayıp 25 Kasım – 29 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak ” Efsane Günler ” ile katılarak 5 gün sürecek indirimler uygulamakta.

Kozmetikten , aksesuara, elektronik eşyadan, ev ve yaşam alanına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile ve cazip fiyatlarıyla müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

https://www.instagram.com/p/B5W532IJ2b3/

Bizde hem bu Efsane Günlerden sizleri haberdar etmek, hem de yaşam alanı için yeni ürünler almak isteyenler için birkaç öneride bulunmak istedik.

Trendyol İndirimli Ev Tekstil Ürünleri

Ev TekstiliHalı / Kilim

indirimli halılar trendyol

Kış dekorasyonun en gözde parçalarından biri zemine hareketlilik kazandıran halılardır. Halılar renk ve desenleri ile bir taraftan serildiği mekana hareketlilik katarken, bir taraftan da mekana sıcaklık katar. Bu sezonun halı trendleri nelerdir diye soracak olursanız, dijital baskılı halılar oldukça popüler. Özellikle yaşam alanın çizgisine farklı bir yorum katmak isteyenler tercihlerini Küpeli Afrika Desenli Dijital Baskılı halıdan yana yapıyor. Bu arada şuan için Trendyol’da bu halının fiyatı ; 24,99 TL.

Battaniyeler

english home battaniye fiyatları trendyol

Trendyol aracılığıyla birçok firma ve markaların ürünlerini satışa sunmakta. Bunlardan bir tanesi de English Home . Şöyle bir ev tekstil ürünlerinin arasında dolaşırken, soğuk kış aylarında yumuşacık dokusu ile bizi sarıp, ısıtan battaniyeleri gördük. Hem sıcak bir dokunuş , hem de romantik bir ambiyans için English Home battaniye modellerine bakabilirsiniz. Bu arada yukarıdaki görselde yer alan battaniyelerin fiyatı, 47,99 TL.

Aydınlatmalar

efsane indirimler trendyol aydınlatma ürünleri

Bir yaşam alanının dizaynına estetik katan en önemli unsurlardan biri hiç kuşkusuz aydınlatma ürünleridir. Mekanın ebatına göre şık bir avize, hem duvara hem mekana estetik katacak duvar aplikleri, modern çizgiye estetik katacak lambaderler ile mekanınızı daha estetikli bir hale getirebilirsiniz.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

abc mobilya carina köşe takımı

ABC Mobilya Köşe Takımlarını Gördünüz mü ?

yatak odasını yenilemek isteyenler için dekorasyon önerileri

Yatak Odasını Yenilemek İsteyenler İçin İlham Verici 4 Dekorasyon