Akıllı Bahçe ile Şehrin Ortasında Çiftçi Olmaya Var mısınız?

Otamatik Sulama Sistemleri

Otomatik sulama sistemleri bitki yetiştirmeyi sizin için son derece basit hale getirecektir. 18 adete kadar bitki yetiştirme kapasitesine sahip olan akıllı bahçe sistemleri akıllı sulama ve ışıklandırmaya sahiptir. Farklı ışık modlarının olması sayesinde yetiştirme, çimlendirme ve meyvelendirme işlemlerinin hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlar. Uygulama moduna göre elektrik tüketimi değişmekte olup ürünün kullanım boyunca elektriğe bağlı olması gerekir.

Bitki yetiştirme modunu doğru şekilde ayarladığınızda yüksek verim elde edeceğiniz akıllı bahçe sistemleri sizi bitkilerinizi sulama zahmetinden kurtarır. İçerisinde yer alan haznedeki su bitkilere düzenli aralıklarla ulaştırılır ve sudaki oksijen için haznenin hava alması sağlanır. Yüksek performans alabilmek için kullanım kılavuzunda ve mobil uygulamada belirtilen su değiştirme düzenine uymanızda fayda vardır. Üstün teknolojik özellikle donatılmış olması sayesinde akıllı bahçe ile şehrin ortasında 365 gün boyunca bitki yetiştirme imkanı elde edebilirsiniz. Mevsimden bağımsız olarak yapacağınız bu işlemleri mobil uygulama entegrasyonu ile dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Akilli Bahce

Akıllı Bahçe Sulama Hem Verimli Hem de Tasarruflu

Suyun aşırı kullanımına engel olan ve bitkilerin ihtiyaç duyduğu su miktarını doğru şekilde ayarlayan akıllı bahçe sulama sistemleri her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Ürün yetiştirme sırasındaki zararları en aza indiren bu sistemler bitkinin ihtiyacından az ya da fazla su verilmesine engel olur. Eğer gereğinden fazla sulama yaparsanız bitkinin hastalanmasına ya da toprak veriminin bozulmasına yol açabilirsiniz. Bitki köklerinin suda boğulmasına ya da havasız kalmasına engel olmak, yeteri kadar beslenmesini sağlamak için doğru teknikleri tercih etmelisiniz. Bu noktada her zaman en büyük yardımcınız Arzum Vahaa Akıllı Bahçe sistemleri olacaktır.

Arzum Akilli Bahce Sulama Sistemleri

Arzum Akıllı Bahçe Sulama Sistemleri

Kullanımı kolay ve pratik olan Arzum vahaa akıllı bahçe sistemleri 3. haftadan itibaren kısmi ya da tam hasat elde edebilmenizi sağlar. Mobil uygulama üzerinden takip edilebilen cihazda, parça temizliği ve bakımı da çok kolaydır. Aynı anda en az 6 adet bitki yetiştirebilme imkanı vardır. Tek tuşla gerekli ışık moduna geçiş yaparak bitkilerinizin daha verimli şekilde yetişmesine destek olabilirsiniz. Tüm yetiştirme işlemlerinizi sıcak ya da soğuk hava koşullarından bağımsız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Android ve iOS uyumlu cep telefonunuza indireceğiniz uygulama ile ilk günden itibaren hasat durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu sayede bitki yetiştirme işleminiz kontrollü şekilde ilerleyecektir. Bu kolaylıktan ve teknolojiden hemen yararlanabilmek için internet mağazasından akıllı bahçe aletleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın