in

2021 Çetmen Mobilya Yatak Odaları

çetmen mobilya yatak odası vernon

Çetmen mobilya ile yatak odalarınıza zarif bir dokunuş yapmaya hazır mısınız ?

Kaliteli malzeme, birinci sınıf işçiliğin ön planda olduğu fonksiyonel özelliklere sahip, kullanışlı bir gardırop, odanızda ekstradan depolama alanı sunan gizli çekmece bölümleri ve hayalini kurduğunuz yatak odasını gerçeğe dönüştürülmüş halini burada bulabilirsiniz. Modern dizaynı ile hayran bakışları üzerinde toplamayı başaran Çetmen mobilya yatak odası modelleri ile yatak odanızın atmosferini yepyeni bir yorum katabilirsiniz.

İşte hayalinizi gerçeğe dönüştürecek olan Çetmen yatak odası tasarımlarından bazıları.

Hayal Edin ve Yenileyin

çetmen mobilya marlon yatak odası

Tamamen size özgü , kullanışlı ve konforlu bir oda dizayn etmenize eşlik edecek Marlon yatak odası takımı. Bu takımı diğer takımlardan bir tık daha öne çıkartan özellikler arasında geometrik detaylar bulunmakta. Takımın içerisinde yer alan kıyafet dolabını incelediğimizde dolap içi gizli çekmecelerin olduğunu görmekteyiz. Aynı zamanda pantolon askılığı gibi özellikleriyle de fonksiyonellik özelliği artırılmış.

Büyüleyici Bir Sadelik

çetmen mobilya evolya yatak odası

Günün yorgunluğunu üzerinizden atıp, yeni bir güne huzurla uyanmak için benim yatak odamın çizgisinde sadelik olmalı, odanın atmosferinde huzur olmalı, diyenlerdenseniz, Evolya yatak odası tam sizlik. Kahve ve kremin muhteşem ahengi , bu üründe göze çarpan ilk ayrıntılar arasında yer alıyor. Ürünü oluşturan parçaları incelediğimizde sürgülü ve aynalı kıyafet dolabı, sade çizgiye zarif bir şıklık katan ayrıntılar arasında yer almakta. Eğer sizinde tercihiniz gösterişten uzak, yalın aynı zamanda zarif bir görünüme sahip bir yatak odasından yana ise, bu ürünü düşünebilirsiniz.

Her Zaman Doğal, Şık ve Konforlu

çetmen mobilya natura yatak odası

Hem doğal ve hem şıklığı bir arada arayanlar için dizayn edilmiş bir takım Çetmen Natura yatak odası. Mobilyaya ilk baktığımızda krem ve doğal ahşap desenlerin birbirleriyle olan ahengi göz estetiğine hitap ediyor. Mobilyada en çok dikkat çeken ayrıntılardan biri ise bizi bir masal diyarında hissetmemize olanak sağlayan cibinlikli karyola olduğunu söyleyebiliriz. Yatak başlığındaki dikiş ve düğme detayları ise mobilyaya ayrı bir hava katıyor.

Mermer Deseninin Gold Detaylar İle Buluştuğu Lüks

çetmen mobilya yatak odası vernon

Şimdi moda mermer trendi . Doğal taşların mobilya ile harmanlanması ile öne çıkan ürünler bugünlerde çok moda. Vernon yatak odası takımı da bu modayı ve trendi yansıtanlardan biri. Mermer görünümlü detayları ile havalı ve göz alıcı dizaynına gold detaylarını ekleyerek, albenisini gözler önüne seriyor.

Written by admin

Bir cevap yazın

GIPHY App Key not set. Please check settings

geometrik duvar kağıdı desenleri

Evinize İlkbahar Tazeliğini Getirecek Fikirler

yeni sezon yuvarlak asma tavan modelleri

Yeni Sezon Asma Tavan Modelleri