Mobilya, Duvar kağıdı ve daha birçok fikirden ilham alın, evinizi kendiniz dekore edin!

Kahverengi Yatak Odası

Yatak odası için kullanılan klasik renklerden birisi de kahverengidir. Yatak odası renkleri belirlenirken dinlendirici renkler olmasına dikkat edin. Toprak tonları doğayı çağrıştırdığı için insanın kendisini güvenli hissetmesine yardımcı olur. Koyu renkler duvarlarda kullanılacağı gibi sadece yatak örtüsü ve yastıklar gibi ev tekstili ürünlerinde de kullanılabilir.

Kahverenginin tüm tonlarını dekorasyonda kullanmanız mümkün. Koyu tonların yanında daha açık kırmızıya dönük kahveler kullanarak hareketlilik katabilirsiniz.

Yatak odası söz konusu olunca kahve beyaz, kahve krem uyumunu dengeli kullanmanızı tavsiye ederiz. Aydınlatmayı odadaki renk hakimiyetine göre ayarlayabilirsiniz.


# yatak odasi duvar boyasi renkleri (18), kahverengi yatak odası dekorasyonu (2), kahverengi yatak odası oda dekorasyonu (1),

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>