Mobilya, Duvar kağıdı ve daha birçok fikirden ilham alın, evinizi kendiniz dekore edin!

Eski Mobilyaları Değerlendirme

Eski mobilyaları değerlendirme ve yepyeni mobilyalar üretme fikri hep heyecan verici gelmiştir. Eski mobilyadan yeni mobilya yapabilmek için biraz beceriye de ihtiyacımız olduğunu unutmayalım.

Eski yatağınızın ahşap olan baş ve ayak kısımlarından yeni bir bank yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağına bir bakalım. Buradaki örnek için ihtiyacımız olan 3 adet fazladan tahta (oturma yerini yapmak için gerekli fotoğraftan da görebilirsiniz), istediğiniz renk bir yağlı boya, kesmek ve diğer işlemler için gerekli alet ve edevatlar.

Yapmanız gereken ilk şey ayak kısmını oluşturan parçayı tam ortadan ikiye kesmek. Bu işlem ile bankımızın yan kısımları için iki ayrı parça elde etmiş oluyoruz. Bu parçaları yatağın baş kısmına fotoğraftaki gibi sabitliyoruz. Oturma kısımlarına uygun büyüklükteki tahtalarımızı buradaki gibi sabitledikten sonra (sabitleme için çekiç, çivi ve sağlam olmasını sağlayacak birleştirme elemanlarından kullanmalısınız.) dilediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Bank olarak değerlendirebileceğiniz gibi aşağıdaki gibi kumaş oturma kısımları ekleyerek şık bir koltuk elde edebilirsiniz.

 


# eski mobilyaları değerlendirme (89), evdeki eşyaları değerlendirme (42), evdeki eski eşyaları değerlendirme (21), eskileri değerlendirme fikirleri (17), eski mobilya boyama (13),

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>